Rozhodli ste sa, že chcete na Váš e-shop možnosť online platieb?

Tak ste tu správne.

 

Našim cieľom je zabezpečiť implementáciu platobnej brány pre Váš internetový obchod, aby mohli Vaši zákazníci pohodlne platiť za Vaše produkty alebo služby. V dnešnej dobe online platieb sú internetové platobné brány nevyhnutnou súčasťou internetových obchodov a práve s tým Vám vieme pomôcť.

Platby - kedykoľvek a kdekoľvek

   • bez nevyhnutnosti zakladať si účet vo viacerých bankách
   • finančne výhodnejšie podmienky ako u platobných kariet
   • rýchlejšie uskutočnenie transakcií ako pri klasických prevodoch
   • okamžité potvrdenie o realizovaní platby
   • vysoká úroveň zabezpečenia

     

 

Platobná brána 24pay je prevádzkovaná na základe licencie pre poskytovanie platobných služieb udelenej Národnou bankou Slovenska podľa ustanovenia §2 ods. 1 písm. c) zákona o platobných službách č. ODB-8835-5/2012. Podlieha teda stanovenej kontrole a garancii Národnej banky Slovenska.

Potrebujete nové firemné LOGO?

Výroba loga - firemné logoVýroba loga - firemné logoVýroba loga - firemné logoVýroba loga - firemné logo

Potrebujete baner na Vašu stránku?

Sledujte nás aj na Facebooku

Prevádzkovateľ webu, AVENIS Pro s.r.o. spracovává na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok a pre analytické účely. Prečítajte si ako pracujeme s osobnými údajmi - správa osobných údajov.
rozumiem

Kontakt AVENIS Pro s.r.o.

 • Telefón T-Mobile: +421 911 433 298
  Telefón Orange: +421 908 210 856
  Pevná linka: +421 46/542 3950
 • E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
  E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Začínate úplne nanovo?

Radi Vám pomôžeme. Pre našich zákazníkov zabezpečujeme komplet registráciu vybranej domény a zriadime pre ňu webhostingové služby potrebné na chod web stránky.